Naujienos

Adventinės vakaronės

Kaip smagu, kad Advento metu galime jaukiai pavakaroti su tėveliais, vaikučiais, darželio darbuotojais. Gražūs vaikų pasirodymai glosto visų mūsų širdis.

plačiau
Aktyvios pažintinės vaikų žaidynės

Lapkričio 22 d. ,,Pasakėlės" grupės vaikai dalyvavo rajoniniame renginyje ,,Aktyvios pažintinės vaikų žaidynės 2023".

plačiau
Išvyka į Tauragės rajono tradicinių amatų centrą

Lapkričio 20 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupės vaikai važiavo į Norkaičių kaimą. Visiems labai patiko kalėdinių žaisliukų edukacija.

plačiau
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. salėje vyko Tolerancijos dienos minėjimas ,,Tolerancijos žibintas". ,,Gintarėlio" grupės vaikučiai savo pasirodymu džiugino kitų grupių draugus. Ačiū vaikučiams ir tėveliams aktyviai dalyvavusiems Tolerancijos žibintų parodoje.

plačiau
helovinas

Spalio 31 d. vaikučiai buvo sunkiai atpažįstami - kas su kaukėm, kas su kostiumais, kas su įmantriu grimu.

plačiau
pasiruošimas helovinui

Visą savaitę darželio ugdytiniai ruošiesi Helovino šventei.

plačiau
Rudens spalvos

Pasivaikščiojimo metu mes ieškojome rudens spalvų.

plačiau
Rudenėlio šventė ,,Moliūgo gimtadienis

Spalio 18 d. linksmai pasitikome rudenėlį, trankiai atšventėme Moliūgo gimtadienį. Darželio kieme skambėjo garsiai dainelės, juokas ir nuoširdūs linkėjimai moliūgui.

plačiau
Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“  rajono saugaus eismo konkursas

Spalio 17 d. Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ inicijavo rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų saugaus eismo konkursą „RAUDONA – STOP, GELTONA – LAUK, ŽALIA – PER GATVĘ DRĄSIAI TRAUK“, skirtą saugaus eismo mėnesiui paminėti, kuriame dalyvavo mūsų darželio ,,Smalsučio" grupės ugdytiniai su mokytoja Jolanta ir logopede Rima.

plačiau
Išvyka į Rugalių kaimą

Spalio 3 d. ,,Gandriuko" ir ,,Smalsučio" grupių vaikai  lankėsi Rūgalių kaime Sigito Klymanto sodyboje. Aplankė gyvūnėlis ir nuvežė dovanų.

plačiau