Naujienos

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Atmintis gyva, nes liudija

Uždegėme atminimo žvakeles, prisiminėme Lietuvai labai svarbią datą. 13 val. dalyvavome pilietinėje akcijoje ,,Sustokime už didvyrius", skirtoje Sausio 13-osios įvykiams atminti.

plačiau
Susitikimai su Kalėdų seneliu

Gruodžio 14-15 d.d. darželio salėje vyko vaikučių susitikimai su Kalėdų seneliu. Dėkojame Kalėdų seneliui už geras emocijas, gražias dovanėles.

plačiau
Eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 7 d. darželio kieme vyko kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Vaikučius ir tėvelius linksmino nykštukas, raganaitės, besmegenis ir linksmas ėriukas. Eglutė įžiebta, dabar nekantraujame sulaukti Kalėdų senelio.

plačiau
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minėjome Tolerancijos dieną, kurios simbolis šiais metais Tolerancijos namas. Visos vaikučių grupės gamino savo namelius, kuriuos iš pradžių eksponavo darželio koridoriuje, o šventės metu salėje. Būkime tolerantiški visus metus.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Lapkričio 10 d. ,,Uogelės" grupės vaikai lankėsi UAB ,,Meduolis". Susipažino su konditerio-kepėjo profesija. Ragavo vietinių kepinių. Ačiū už šiltą priėmimą.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Lapkričio 9 d. ,,Nykštuko" grupės vaikai lankėsi restorane ,,Kings". Susipažino su restorano virtuve ir ragavo picos. Ačiū ,,Kings": kolektyvui.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Lapkričio 9 d. ,,Naminuko" grupės vaikai lankėsi  kanceliarinių prekių parduotuvėje-knyginėlyje ,,Officeday". Ačiū už šiltą priėmimą.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Ar žinote, kur skaniausi sušiai Vakarų Lietuvoje? Tai kavinė ,,Šaukštelio studija", esanti Tauragėje. Sužinojome kaip atsiranda sušiai. Ragavome. Beveik visiems patiko. Dėkojame ,,Šaukštelio studijos" kolektyvui už kantrybę ir pietus.
 

plačiau