Naujienos

Paroda ,,Lietuva – mano širdyje ir lūpose“

Darželio ugdytiniai kartu su pedagoge Alina dalyvavo tarptautinėje virtualioje kūrybinių nuotraukų parodoje ,,Lietuva – mano širdyje ir lūpose“. Parodą galite aplankyti ir Jūs (Virtuali paroda).

plačiau
Kaziuko turgus

Kovo 4 d. darželyje šurmuliavo Kaziuko turgus.  Visame darželyje skambėjo liaudiška muzika, aidėjo pardavėjų ir pirkėjų klegesys.

plačiau
Užgavėnės

Kovo 1 dieną iš pat ryto  vaikai su mokytojomis kibo į darbus, ruošėsi  Užgavėnėms. Ugdytiniai gamino kaukes, barškučius, maišė tešlą ir kepė blynus.

plačiau
,,Ketureilis Lietuvai gimtinei“

Vaikai, lankantys logopedines pratybas, kartu su logopede Rima Liepiene dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų virtualiame kūrybiniame projekte ,,Ketureilis Lietuvai gimtinei“. Kartu su vaikais kūrėme ir iliustravome ketureilius, skirtus Lietuvai gimtinei.

Džiaugiamės mažųjų darbeliais ir kūryba!

plačiau
ŠV. AGOTOS, DUONOS DIENA

Vasario 4 d. darželyje vaikai susipažino su Šv. Agotos, Duonos diena. Mokytojos vaikams papasakojo, kaip ir iš ko yra gaminama duona, kuo ji yra ypatinga, ir kodėl ją turime gerbti ir mylėti.
Vaikai ragavo skirtingų rūšių duoną, susipažino su grūdų įvairove bei senais lietuvių liaudies papročiais ir tradicijomis – kodėl duonelė laikoma šventa ir kaip švenčiama Šv. Agotos diena.

plačiau
Rajoninis konkursas „Dainų dainelė“

Mūsų darželio ugdytinė Liucija Mickūnaitė dalyvavo rajoniniame ,,Dainų dainelė" konkurse. Liuciją šiam konkursui ruošė meninio ugdymo mokytoja Inga Žiaušienė.  Dėkojame Liucijai ir jos tėveliams, mokytojai Ingai. Sveikiname patekus į konkurso antrąjį etapą.

plačiau
Lankomės Tauragės STEAM centre.

Gruodžio 17 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai lenkėsi lankėsi Tauragės STEAM centre.

plačiau
Susitikimai su kalėdų seneliu

Gruodžio 15 ir 16 dienomis vaikučiai džiaugėsi Kalėdų Seneliu, dovanėlėmis. Smagu, kad Kalėdos darželyje ateina greičiau.

plačiau
Europos atliekų mažinimo savaitė

Lapkričio 22-26 d.d. ,,Saulutės", ,,Varpelio", ,,Gandriuko", ,,Vyturėlio", ,,Smalsučio", ,,Lizdelio", ,,Gintarėlio", ,,Šilelio", ,,Uogelės" ir ,,Mažylio" grupių vaikai ir jų mokytojos įgyvendino Europos atliekų mažinimo savaitę. Kiekvieną dieną atlikome vykdėme skirtingas veiklas: klijavom senas knygutes, keitėmės žaisliukais su kitomis grupėmis, žiūrėjome filmukus apie atliekų rūšiavimą, iš panaudotų stiklainių gaminome žibintus.

plačiau
Tolerancijos diena

Kaip ir kasmet lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais šios dienos simbolis - Tolerancijos miestas.

plačiau