Naujienos

Lesyklėlių paroda

Nuo vasario 6 d. darželio kieme eksponuojamos vaikučių su tėveliais gamintos lesyklėlės. Labai džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, kurį įvertins ir paukšteliai.

plačiau
Išvyka į ,,Holivudą

Vasario 5 d. ,,Šilelio" grupės vaikai su mokytoja vyko į Emos V. tėvelių restoraną ,,Holivudas". Duonos dienos proga vaikučiai kepė duonelę, kurią vėliau ragavo. Dėkojame Emutės tėveliams už gražią iniciatyvą.

plačiau
Duonos diena

Vasario 5 d. visos darželio grupės minėjo Duonos dieną. Diskutavome apie duonytės kelią iki mūsų stalo.

plačiau
Eksperimentinė veikla ,,Smalsučio

Sausio 28 d. ,,Smalsučio" grupės ugdytiniai su mokytoja Nijole atlikinėjo įvairius eksperimentus su vandeniu.
 

plačiau
Arbatų degustacija ,,Lizdelio

Sausio 23 d. ,,Lizdelio" grupės ugdytiniai su mokytoja Jolanta degustavo įvairias žolelių arbatas. Vaikučiai susipažino su įvairiausiomis arbatžolėmis, diskutavo apie jų teikiamą naudą sveikatai.

plačiau
Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 d. 8 val. darželio languose plazdeno žvakučių liepsnelės, kieme degė Laisvės gynėjų atminimui skirtas laužas. 13 val. ,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupių vaikai dalyvavo atminties akcijoje ,,Sustok už didvyrius".

plačiau
TRYS KARALIAI

Sausio 6 d. atsisveikinome su kalėdine eglute. Merkelis, Baltazaras ir Kasparas vaikučiams atnešė dovanų. Lik sveika, žaliaskare..

plačiau
Susitikimai su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 17,18, 19 dienomis vaikučiai džiaugėsi Kalėdų Seneliu, dovanėlėmis, tėvelių dėmesiu. Smagu, kad Kalėdos darželyje ateina greičiau.

plačiau
Tarptautinis projektas ,,DRAUGYSTĖS PYNĖ

Dalyvaujame tarptautiniame projekte "DRAUGYSTĖS PYNĖ".

plačiau
Dainų dainelė

Gruodžio 13 d. Milda Č. iš ,,Naminuko" grupės dalyvavo Dainų dainelės I-ajame etape. Mergaitė atliko 3 daineles. Mildutę konkursui paruošė meninio ugdymo mokytoja Violeta.

plačiau