Naujienos

 ,,Pažinsi tautosaką - pažinsi save

Lapkričio 20 d. ,,Naminuko" grupės ugdytinė Milda ir meninio ugdymo mokytoja Violeta vyko į regioninę šventę Bikavėnuose. Mergaitė labai gražiai padainavo lietuvių liaudies dainą.

plačiau
Tauragės moksleivių draugija ,,Asorti

Lapkričio 15 d. darželyje lankėsi Tauragės moksleivių draugijos ,,Asorti" savanoriai, kurie su darželinukais dalinosi mintimis apie toleranciją. Moksleiviai paruošė linksmą programą. Mažyliams labai patiko linksmintis su dideliais vaikais. Dėkojame moksleiviams už šią gražią iniciatyvą.

plačiau
TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 15 d. salėje paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Kapitonas ir Piratas prigalvojo vaikams įvairių veiklų, žaidimų. Pasilinksminome iš širdies, bet svarbiausia - susitarėme būti draugiški ir tolerantiški kasdien.

plačiau
Keturmečių išvyka

Lapkričio 12 d. ,,Šilelio" ir ,,Naminuko" grupių vaikai vyko į vaikų biblioteką, kurioje stebėjo lėlių teatro spektaklį ,,Raganiukė".

plačiau
Penkiamečių išvyka

Lapkričio 11 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai vyko į Tauragės vaikų biblioteką. Vaikai stebėjo nuotaikingą spektaklį ,,Raganiukė", kuris visiems labai patiko. Dėkojame, bibliotekos darbuotojoms už šiltą priėmimą.

plačiau
,,Lizdelis

Lapkričio 6 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai vyko į Tauragės krašto ,,Santakos" muziejų. Įvairios veiklos muziejuje visiems labai patiko.

plačiau
Helovinas tęsiasi

Spalio 31 d. Heloviną šventė ir mažesnieji. Kas grupėse, kas salėje, bet visi linksmi ir šiurpiai pasipuošę.

plačiau
MOLIŪGŲ ŽIBINTAI

Dėkojame kūrusiems gražias darželio puošmenas - moliūgų žibintus.

plačiau
Išvyka į Pagramantį

Spalio 30 d. ,,Nykštuko" grupės vaikai vyko į Pagramantį. Mažieji aplankė Pagramančio piliakalnį, susitiko su Pagramančio pagrindinės mokyklos darželio ugdytiniais, su kuriais smagiai pažaidėm, pasportavom, paišdykavom.

plačiau
HELOVINAS

Spalio 30 d. salėje linksmai ir šiurpiai atšventėme Heloviną. Raganaitės, vaiduokliukai ir kiti siaubūniukai atlikinėjo įvairias heloviniškas užduotis, gąsdino vieni kitus, linksminosi. Kai pats apsirengęs kaip vaiduoklis, jokie baubukai nebaisūs.

plačiau