Naujienos

Išvyka į Norkaičius

Vasario 17 d. ,,Pasakėlės" ir ,,Nykštuko" grupių vaikučiai vyko į Tradicinių amatų centrą kepti duonytės.

plačiau
Lietuvos gimtadienis

Vasario 17 d. linksmai ir patriotiškai nusiteikę, atšventėme Vasario 16-ąją.

plačiau
Širdučių šventė

Vasario 14 d. salėje atšventėme šv. Valentino dieną. Vaikučiai šoko, dainavo, dalyvavo nuotaikingose estafetėse. Šventės pabaigoje šėlome diskotekoje.

plačiau
Ugdomoji veikla ,,Gandriuko

Vasario 13 d. ,,Gandriuko" grupėje veikla skirta Vasario 16-ajai.

plačiau
Ugdomoji veikla ,,Naminuko

Vasario 13 d. ,,Naminuko" grupėje veikla skirta Vasario 16-ajai.

plačiau
Dėkojame už lesyklėles

Vasario 11 d. apdovanojome šeimas, gaminusias lesyklėles, padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Po pietų miegelio keliavome į kiemą linksmai pašokti, pažaisti ir pakabinti lesyklėles.

plačiau
„Vasaris - sveikatingumo mėnuo“

Mūsų ugdytiniai akciją „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“ pradėjo fizinį aktyvumą skatinančiais užsiėmimais. Vasario 10 dieną ikimokyklinio ugdymo grupių „Vyturėlis“, „Lizdelis“ ir „Varpelis“ vaikai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta Lešinskaite atliko akių mankštą bei įvairias sportines užduotis, kurių dėka mankštino ne tik visą kūną, bet ir lavino koordinaciją, stiprino darbo komandoje įgūdžius. Fizinis aktyvumas teigiamai veikia vaiko, o vėliau - ir suaugusiojo sveikatą, todėl jis ypač svarbus ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir vystosi.

plačiau
Lesyklėlių paroda

Nuo vasario 6 d. darželio kieme eksponuojamos vaikučių su tėveliais gamintos lesyklėlės. Labai džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, kurį įvertins ir paukšteliai.

plačiau
Išvyka į ,,Holivudą

Vasario 5 d. ,,Šilelio" grupės vaikai su mokytoja vyko į Emos V. tėvelių restoraną ,,Holivudas". Duonos dienos proga vaikučiai kepė duonelę, kurią vėliau ragavo. Dėkojame Emutės tėveliams už gražią iniciatyvą.

plačiau
Duonos diena

Vasario 5 d. visos darželio grupės minėjo Duonos dieną. Diskutavome apie duonytės kelią iki mūsų stalo.

plačiau