Naujienos

Eksperimentinė veikla ,,Smalsučio

Sausio 28 d. ,,Smalsučio" grupės ugdytiniai su mokytoja Nijole atlikinėjo įvairius eksperimentus su vandeniu.
 

plačiau
Arbatų degustacija ,,Lizdelio

Sausio 23 d. ,,Lizdelio" grupės ugdytiniai su mokytoja Jolanta degustavo įvairias žolelių arbatas. Vaikučiai susipažino su įvairiausiomis arbatžolėmis, diskutavo apie jų teikiamą naudą sveikatai.

plačiau
Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 d. 8 val. darželio languose plazdeno žvakučių liepsnelės, kieme degė Laisvės gynėjų atminimui skirtas laužas. 13 val. ,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupių vaikai dalyvavo atminties akcijoje ,,Sustok už didvyrius".

plačiau
TRYS KARALIAI

Sausio 6 d. atsisveikinome su kalėdine eglute. Merkelis, Baltazaras ir Kasparas vaikučiams atnešė dovanų. Lik sveika, žaliaskare..

plačiau
Susitikimai su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 17,18, 19 dienomis vaikučiai džiaugėsi Kalėdų Seneliu, dovanėlėmis, tėvelių dėmesiu. Smagu, kad Kalėdos darželyje ateina greičiau.

plačiau
Tarptautinis projektas ,,DRAUGYSTĖS PYNĖ

Dalyvaujame tarptautiniame projekte "DRAUGYSTĖS PYNĖ".

plačiau
Dainų dainelė

Gruodžio 13 d. Milda Č. iš ,,Naminuko" grupės dalyvavo Dainų dainelės I-ajame etape. Mergaitė atliko 3 daineles. Mildutę konkursui paruošė meninio ugdymo mokytoja Violeta.

plačiau
ATRANKA SPECIALIOJO PEDAGOGO PAREIGYBEI UŽIMTI
MKC koncertas

Gruodžio 9 d. darželio vaikučius džiugino dainininkai iš Moksleivių kūrybos centro. Dėkojame už puikią šventišką nuotaiką vaikams ir vadovėms.

plačiau
,,Naminuko

Gruodžio 5 d. darželio salėje vyko ,,Naminuko" grupės vaikučių vakaronė su tėveliais. Adventinės vakaronės baigėsi, dabar jau lauksim Kalėdų Senelio.

plačiau