Naujienos

,,Šilelio

Gruodžio 3 d. vyko ,,Šilelio" grupės adventinė vakaronė. Nors vaikučiai dar maži, bet programėlę paruošė kaip dideli. Džiaugiamės.

plačiau
Adventas

Gruodžio 2 d. darželio bendruomenė uždegė pirmąją adventinę žvakutę. Nekantriai lauksime šv. Kalėdų.

plačiau
,,Lizdelio

Lapkričio 29 d. salėje vyko ,, Lizdelio" gr.  adventinė vakaronė. Vaikučiai mėgavosi tėvelių dėmesiu, džiaugėsi paruošę gražią programėlę.
 

plačiau
,,Smalsučio

Lapkričio 28 d. ,,Smalsučio" grupės vaikučiai pademonstravo tėveliams adventinę programėlę.

plačiau
,,Pasakėlės

Lapkričio 26 d. salėje vyko ,,Pasakėlės" grupės adventinė vakaronė. Vaikai su tėveliais ir mokytojomis jaukiai pavakarojo, pabendravo.

plačiau
Sveikos gyvensenos užsiėmimai

Fizinis aktyvumas yra būtina sveikos gyvensenos dalis, teigiamai veikianti vaiko, o vėliau ir suaugusiojo sveikatą. Jis ypač svarbus ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir vystosi. Tad lapkričio 20 – 25 dienomis  lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ vaikučiai buvo supažindinti su vienu iš žmogaus sveikatos komponentų – fiziniu aktyvumu, kadangi Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą darželyje, Raminta Lešinskaitė vaikams papasakojo kas yra sveikata, kokie komponentai ją sudaro, o įgytas žinias užtvirtino praktiniu užsiėmimu – mankšta, kurios metu netrūko juoko bei šypsenų.

plačiau
Sveikas maistas - sveikas vaikas

Lapkričio 19,20 dienomis „Lizdelio“, „Smalsučio“, „Šilelio“ grupėse vyko sveikatingumo veiklos ,,Sveikas maistas – sveikas vaikas“. „Lizdelio“ ugdytiniai diskutavo apie maisto produktų įvairovę, sveiko maisto naudą žmogaus sveikatai, susipažino su sveikos mitybos piramide, aptarė, koks maistas yra „nesveikas maistas“ bei mokėsi pasakyti jam „NE“. Lapkričio 20 dienos rytą „Smalsučio“ ir „Šilelio“ grupės ugdytiniai kartu su darželio sveikatos priežiūros specialiste domėjosi sveikos mitybos principais. Nagrinėjo maisto pasirinkimo piramidę, sužinojo, kokius  maisto produktus reikėtų rinktis kasdien ir kuriuos produktus reikėtų valgyti rečiau, diskutavo apie sveiką mitybą.

plačiau
 ,,Pažinsi tautosaką - pažinsi save

Lapkričio 20 d. ,,Naminuko" grupės ugdytinė Milda ir meninio ugdymo mokytoja Violeta vyko į regioninę šventę Bikavėnuose. Mergaitė labai gražiai padainavo lietuvių liaudies dainą.

plačiau
Tauragės moksleivių draugija ,,Asorti

Lapkričio 15 d. darželyje lankėsi Tauragės moksleivių draugijos ,,Asorti" savanoriai, kurie su darželinukais dalinosi mintimis apie toleranciją. Moksleiviai paruošė linksmą programą. Mažyliams labai patiko linksmintis su dideliais vaikais. Dėkojame moksleiviams už šią gražią iniciatyvą.

plačiau
TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 15 d. salėje paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Kapitonas ir Piratas prigalvojo vaikams įvairių veiklų, žaidimų. Pasilinksminome iš širdies, bet svarbiausia - susitarėme būti draugiški ir tolerantiški kasdien.

plačiau