Naujienos

Dainavome ligoninėje

Spalio 10 d. ,,Smalsučio" grupės vaikai maloniai pradžiugino ligonius, atlikdami nuotaikingas daineles. Vaikai džiaugėsi geru darbu, gautu dėmesiu ir dovanėlėmis.

plačiau
,,Naminuko

Spalio 9 d. ,,Naminuko" grupės vaikai vyko į Tradicinių amatų centrą. Vaikučiams labai patiko edukacinė programa apie bitininkystę.

plačiau
,,Šilelio

Spalio 8 d. ,,Šilelio" grupės vaikai vyko į Tradicinių amatų centrą. Vaikučiams labai patiko edukacinė programa apie bitininkystę.

plačiau
Sporto diena

Spalio 7 d. - Sporto diena. Vaikai salėje dalyvavo gausybėje estafečių, mankštinosi pagal linksmą muziką.

plačiau
Šypsenų diena

Paskutinį spalio penktadienį minėjome Pasaulinę šypsenų dieną. Kalbėjome apie tai, kaip svarbu būti vieni kitiems maloniais, o ir veidukas su šypsena daug gražesnis.
 

plačiau
Naujų konteinerių atidarymo šventė

Spalio 4 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai dalyvavo naujų konteinerių atidarymo programoje. Mažieji dalyvavo estafetėse, viktorinoje. Vaikai puikiai pasilinksmino ir dar gavo dovanų. Dėkojame organizatoriams.

plačiau
Rajoninis ,,Saugaus eismo

Spalio 3 d. ,,Lizdelio" grupės komanda vyko į l.-d. ,,Ąžuoliukas", kuris organizavo saugaus eismo konkursą. Vaikai atlikinėjo įvairias užduotis, pabendravo su policijos bičiuliu Amsiu, gavo gražių dovanėlių.

plačiau
Išvyka į mišką

Spalio 3 d. ,,Pasakėlės" ir ,,Naminuko" grupės vaikučiai su auklėtojomis stebėjo rudenėjantį mišką, žaidė judriuosius žaidimus.

plačiau
Išvyka į gyvūnų prieglaudą

Rugsėjo 24 d. ,,Lizdelio“ ir ,,Smalsučio" grupės vaikai su auklėtojomis ir kai kuriais tėveliais vyko į Rūgalių kaime, esančią gyvūnų prieglaudą. Vaikai ne tik aplankė gyvūnėlius, bet ir nuvežė daugybę maisto šuniukams ir kačiukams. Visiems išvyka labai patiko, gal kai kurie nusižiūrėjo ir draugą ar sargą savo namučiams.

plačiau
Judumo savaitė 2019 m.

Rugsėjo 17-20 dienomis visus lopšelio-darželio vaikučius sveikatos spriežiūros specialistė kvietė į darželio kiemą, linksmai, aktyviai ir draugiškai dalyvauti sveikatingumo pramogose, skirtose Judumo savaitei paminėti. Judumo savaitės renginiais norime paskatinti vaikus daugiau pajudėti gryname ore, pagerinti vaikų fizinę ir psichinę sveikatą.  Kasdien darželio kieme linksmai ir aktyviai mankštinomės, žaidėme judriuosius žaidimus.

plačiau