Naujienos

Dainų dainelė

Gruodžio 13 d. Milda Č. iš ,,Naminuko" grupės dalyvavo Dainų dainelės I-ajame etape. Mergaitė atliko 3 daineles. Mildutę konkursui paruošė meninio ugdymo mokytoja Violeta.

plačiau
ATRANKA SPECIALIOJO PEDAGOGO PAREIGYBEI UŽIMTI
MKC koncertas

Gruodžio 9 d. darželio vaikučius džiugino dainininkai iš Moksleivių kūrybos centro. Dėkojame už puikią šventišką nuotaiką vaikams ir vadovėms.

plačiau
,,Naminuko

Gruodžio 5 d. darželio salėje vyko ,,Naminuko" grupės vaikučių vakaronė su tėveliais. Adventinės vakaronės baigėsi, dabar jau lauksim Kalėdų Senelio.

plačiau
Eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 4 d. darželio kieme vyko eglutės įžiebimo šventė. Ant laužo virėme arbatą, vaišinomės sausainiais, šokome, dainavome, maloniai pabendravome. Už eglutę dėkojame Amelijos Onos tėveliams, o už vaišes VšĮ ,,Bruneros".

plačiau
Išvyka į Radviliškį

Gruodžio 3 d. 9 mūsų darželio vaikai su tėveliais, meninio ugdymo mokytoja ir direktoriumi vyko į Radviliškio l.-d. ,,Eglutė", kuriame vyko respublikinė šventė ,,Angelo sparnas". Grįždami turistai užsuko, į Šiauliuose esantį Katinų muziejų.

plačiau
Projektas ,,Draugystė

,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupės vaikučiai su mokytojomis dalyvavo UAB ,,Imsema" organizuotame bendrame grupės meninių darbų konkurse ,,Draugystė". Dėkojame tėveliams, kurie palaikė savo vaikučius ir balsavo už piešinius.

plačiau
,,Šilelio

Gruodžio 3 d. vyko ,,Šilelio" grupės adventinė vakaronė. Nors vaikučiai dar maži, bet programėlę paruošė kaip dideli. Džiaugiamės.

plačiau
Adventas

Gruodžio 2 d. darželio bendruomenė uždegė pirmąją adventinę žvakutę. Nekantriai lauksime šv. Kalėdų.

plačiau
,,Lizdelio

Lapkričio 29 d. salėje vyko ,, Lizdelio" gr.  adventinė vakaronė. Vaikučiai mėgavosi tėvelių dėmesiu, džiaugėsi paruošę gražią programėlę.
 

plačiau