Naujienos

Europos judumo savaitė 2020

Rugsėjo 21 d. darželyje buvo minima Europos judumo savaitė 2020. Vaikučiai su išradingųjų tėvelių ir auklėtojų pagalba savo batus pavertė „greičio batais”. Kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta atlikę mankštą dalyvavo fizinį aktyvumą skatinančioje akcijoje „Aplink darželį”, kurios metu „greičio batų” nešami tiesiog apskriejo visą darželį ir su šypsenomis veiduose kirto finišo liniją.
 

plačiau
Sportiškas ruduo

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą darželyje, Raminta Lešinskaitė rugsėjo 7-14 dienomis „Šilelio“, „Lizdelio“, „Smalsučio“ ir „Pasakėlės“ grupių vaikams vykdė fizinį aktyvumą skatinančius užsiėmimus.

plačiau
Išvyka į Klaipėdą

Rugsėjo 12 d. ,,Smalsučio" grupė vyko į Klaipėdos delfinariumą ir Jūrų muziejų. Išvyka apmokėta iš projektinių lėšų (dalyvaujame ekologiniame projekte ,,Ką papasakos Neptūnas"). Pabuvę muziejuje, važiavome pasigrožėti Olando kepure, pasivaikščioti.

plačiau
Sveiki sugrįžę

Rugsėjo 1 d. šventėme darželio kieme Mokslo ir žinių dieną. Buvo labai smagu susitikti vasarą darželio nelankiusius vaikučius, pažinti pirmąkart atėjusius mažuosius. Linkime gražių, sveikų, sklandžių mokslo metų.

plačiau

ATRANKA MENINIO UGDYMO MOKYTOJO PAREIGYBEI UŽIMTI
Išvyka į taurų parką

Liepos 10 d. su ,,Gandriuko" ir ,,Pasakėlės" grupių vaikais lankėmės Taurų parke.

plačiau
diena ant ratų

Liepos 3 d. visi ,,Šilelio" grupės vaikučiai atvažiavo su dviratukais, paspirtukais. Vykome į ,,Šaltinio" progimnazijos stadijoną palenktyniauti, pasportuoti, aktyviai ir linksmai praleisti laiką.

plačiau
išvyka į gyvūnų prieglaudą

Birželio 23 d. ,,Šilelio" ir ,,Vyturėlio" grupės vaikučiai aplankė gyvūnų prieglaudą.

plačiau
,,Lizdelio

Birželio 22 d. ,,Lizdelio" gr. vaikai su mokytojomis vyko į Pagramančio regioninį parką.

plačiau