Naujienos

Tolerancijos diena

Kaip ir kasmet lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais šios dienos simbolis - Tolerancijos miestas.

plačiau
Helovinas darželyje

Spalio 29 d. vaikučiai buvo sunkiai atpažįstami - kas su kaukėm, kas su kostiumais, kas su įmantriu grimu. Smagu, ir kai grupės draugai ne taip lengvai atpažįsta, ir kai mokytoja Vaiduokliuku ar Raganaite pavadina.

plačiau
Helovino moliūgai

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už tokius šiurpius ir išradingus žibintus.

plačiau
Amsis ,,Žvaigždutėje

Spalio 27 d. darželio vaikučius aplankė policijos bičiulis Amsis su policijos pareigūne. Vaikai džiaugėsi šuniuko draugija, įdėmiai klausėsi pareigūnės paskaitėlės apie saugą kelyje.

plačiau
Respublikinė klimato savaitė.

Spalio 18-22 d. minėjome LR Aplinkos ministerijos inicijuotą ,,Klimato savaitę". Vaikai su mokytojomis kūrė plakatus ,,Mes prieš taršą". Visus 13-os grupių plakatus eksponuojame STEAM namelyje.

plačiau
Paroda ,,Rudenėlio išdaigos

Darželio kieme eksponuojama rudens gėrybių paroda. Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškumą.

plačiau
EMA mažiesiems

Šiais mokslo metais ,,Vyturėlio" grupės vaikučiai su mokytoja Rasa pradėjo naudoti elektronines pratybas ,,EMA mažiesiems". Tam tikslui buvo įsigyta 20 planšetinių kompiuterių.

plačiau
Diena be automobilio

,,Gandriuko", ,,Vyturėlio" ir ,,Gintarėlio" grupės vaikai dalyvavo Tauragės Kultūros centro akcijoje ,,Diena be automobilio".
 

plačiau
Žaliasis taškas ,,Gandriukyje

VšĮ ,,Žaliasis taškas" lankėsi ,,Gandriuko" grupėje. Diskusija apie atliekų rūšiavimo svarbą, įvairios veiklos labai patiko vaikučiams.

plačiau
Norkaičių tradicinių amatų centras

,,Vyturėlio" ir ,,Uogelės" grupės lankėsi Norkaičių tradicinių amatų centre.

plačiau