Naujienos

TRYS KARALIAI

Sausio 6 d. atsisveikinome su kalėdine eglute. Merkelis, Baltazaras ir Kasparas vaikučiams atnešė dovanų. Lik sveika, žaliaskare..

plačiau
Susitikimai su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 17,18, 19 dienomis vaikučiai džiaugėsi Kalėdų Seneliu, dovanėlėmis, tėvelių dėmesiu. Smagu, kad Kalėdos darželyje ateina greičiau.

plačiau
Tarptautinis projektas ,,DRAUGYSTĖS PYNĖ

Dalyvaujame tarptautiniame projekte "DRAUGYSTĖS PYNĖ".

plačiau
Dainų dainelė

Gruodžio 13 d. Milda Č. iš ,,Naminuko" grupės dalyvavo Dainų dainelės I-ajame etape. Mergaitė atliko 3 daineles. Mildutę konkursui paruošė meninio ugdymo mokytoja Violeta.

plačiau
ATRANKA SPECIALIOJO PEDAGOGO PAREIGYBEI UŽIMTI
MKC koncertas

Gruodžio 9 d. darželio vaikučius džiugino dainininkai iš Moksleivių kūrybos centro. Dėkojame už puikią šventišką nuotaiką vaikams ir vadovėms.

plačiau
,,Naminuko

Gruodžio 5 d. darželio salėje vyko ,,Naminuko" grupės vaikučių vakaronė su tėveliais. Adventinės vakaronės baigėsi, dabar jau lauksim Kalėdų Senelio.

plačiau
Eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 4 d. darželio kieme vyko eglutės įžiebimo šventė. Ant laužo virėme arbatą, vaišinomės sausainiais, šokome, dainavome, maloniai pabendravome. Už eglutę dėkojame Amelijos Onos tėveliams, o už vaišes VšĮ ,,Bruneros".

plačiau
Išvyka į Radviliškį

Gruodžio 3 d. 9 mūsų darželio vaikai su tėveliais, meninio ugdymo mokytoja ir direktoriumi vyko į Radviliškio l.-d. ,,Eglutė", kuriame vyko respublikinė šventė ,,Angelo sparnas". Grįždami turistai užsuko, į Šiauliuose esantį Katinų muziejų.

plačiau
Projektas ,,Draugystė

,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupės vaikučiai su mokytojomis dalyvavo UAB ,,Imsema" organizuotame bendrame grupės meninių darbų konkurse ,,Draugystė". Dėkojame tėveliams, kurie palaikė savo vaikučius ir balsavo už piešinius.

plačiau