Naujienos

Kovo 11-oji

Kovo 10 d. šventėme Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

plačiau
Rajoninis ,,Protų mūšis

Kovo 7 d. mūsų darželio vaikučių ir mokytojų komanda dalyvavo rajoniniame ,,Protų mūšyje" Taurų nuotykių parke. Dėkojame l.-d. ,,Kodėlčius" už smagią šventę.

plačiau
Kaziuko turgus

Kovo 4 d. darželio grupės virto Kaziuko turgumi. Vaikučiai pardavinėjo savo gamintus dirbinius, iš namų atsineštas vaišes.

plačiau
Lietuvos gimtadienis

Vasario 15 d. darželyje šventėme Lietuvos nepriklausomybės dieną. Dabartiniai įvykiai pasaulyje, šią šventę daro dar svarbesne.

plačiau
Užgavėnės

Vasario 13 d. darželio kieme trankiai vijome žiemą iš kiemo. Kartu su More buvo sudeginti ir visi negerumai atsitikę per metus. Gražaus pavasario laukimo.

plačiau
Išvyka į STEAM centrą

Vasario 5 d. ,,Smalsučio" grupės vaikai važiavo į Tauragės STEAM centrą. Vaikučiams labai patiko eksperimentinė veikla, malonūs darbuotojai.

plačiau
Duonos diena

Vasario 5 d. darželio grupėse kvepėjo duonytė, kviečiai, rugiai. Sužinojome kokį ilgą kelią duonelė turi nueiti, kol atsiduria ant mūsų stalo.
 

plačiau
Amsis darželyje

Sausio 18 d. darželio salėje svečiavosi policijos bičiulis Amsis su policijos pareigūne. Svečiai vaikučiams papasakojo apie saugumą kelyje ir ne tik. Dėkojame svečiams ir už atminimo dovanėles.

plačiau
,,Dainų dainelė

Sausio 10 d. mūsų darželio mergaičių ansamblis dalyvavo ,,Dainų dainelės" konkurse. Dėkojame tėveliams už pagalbą, ruošiantis konkursui.

plačiau
Akcija ,,Sustokime už didvyrius

Sausio 12 d. būrys darželio ugdytinių ir darbuotojų dalyvavo kasmetinėje pilietinėje iniciatyvoje ,,Sustokime už didvyrius". Atmintis gyva, kol liudija.

plačiau