Naujienos

VAIKŲ VELYKĖLĖS

Balandžio 20 d. darželio kieme linksmai atšventėme Vaikų Velykėles. Vaikai linksminosi su Velykų zuikučiu, bobute ir vištele. Pasitaikė puiki pavasariška diena.

plačiau
Išvyka į Rūgalių kaimą

Balandžio 19 d. ,,Uogelės" ir ,,Naminuko" grupių vaikai lankėsi Rūgalių kaime Sigito Klymanto sodyboje. Aplankė gyvūnėlis ir nuvežė velykinių dovanų.

plačiau
INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL MOKESČIO UŽ DARŽELĮ
INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL MOKESČIO UŽ DARŽELĮ

Nuo balandžio 1 d. keičiasi mokesčio už darželį tvarką. Visą informaciją rasite (čia)

Praūžė ilgai lauktas olimpinis festivalis „Žaidimų fiesta 2022“

Radviliškio miesto centriniame stadione kovo 25 dieną džiugiai ir nuotaikingai sportavo mažieji ugdytiniai, kurie dalyvavo kasmetiniame Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ organizuojamame olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta 2022“. Po festivalio aplankėme Šiaulių Lapę ir Kačių muziejų.

plačiau
ŽEMĖS DIENA

Kovo 17 d. 4-ios vyriausiųjų vaikučių grupės kartu su mokytojomis dalyvavo l.-d. ,,Ąžuoliukas" inicijuotoje Žemės dienos šventėje. Renginys vyko J. Kalvano parke.

plačiau
Kovo 11-osios šventė

Paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną drželyje.

plačiau
Paroda ,,Lietuva – mano širdyje ir lūpose“

Darželio ugdytiniai kartu su pedagoge Alina dalyvavo tarptautinėje virtualioje kūrybinių nuotraukų parodoje ,,Lietuva – mano širdyje ir lūpose“. Parodą galite aplankyti ir Jūs (Virtuali paroda).

plačiau
Kaziuko turgus

Kovo 4 d. darželyje šurmuliavo Kaziuko turgus.  Visame darželyje skambėjo liaudiška muzika, aidėjo pardavėjų ir pirkėjų klegesys.

plačiau
Užgavėnės

Kovo 1 dieną iš pat ryto  vaikai su mokytojomis kibo į darbus, ruošėsi  Užgavėnėms. Ugdytiniai gamino kaukes, barškučius, maišė tešlą ir kepė blynus.

plačiau
,,Ketureilis Lietuvai gimtinei“

Vaikai, lankantys logopedines pratybas, kartu su logopede Rima Liepiene dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų virtualiame kūrybiniame projekte ,,Ketureilis Lietuvai gimtinei“. Kartu su vaikais kūrėme ir iliustravome ketureilius, skirtus Lietuvai gimtinei.

Džiaugiamės mažųjų darbeliais ir kūryba!

plačiau