Naujienos

Rudenėlio šventė

Spalio 13 d. visus vaikučius mokytojos Nijolė ir Lina kvietė į nuotaikingą Rudenėlio šventę.

plačiau
Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“  rajono saugaus eismo konkursas

Spalio 11 d. Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ inicijavo rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų saugaus eismo konkursą „RAUDONA – STOP, GELTONA – LAUK, ŽALIA – PER GATVĘ DRĄSIAI TRAUK“, skirtą saugaus eismo mėnesiui paminėti, kuriame dalyvavo mūsų darželio ,,Naminuko" grupės ugdytiniai su mokytoja Sigita.

plačiau
išvyka į pargramančio regioninį parką

Spalio 3 d. ,,Uogelės" grupės vaikai vyko į Pagramančio regioninio parko direkciją, Pagramančio piliakalnį, atodangą. Lietaus nebuvo, o vėjas mums nebaisus.

plačiau
DIENA BE AUTOMOBILIO

Rugsėjo 22 d. darželyje buvo minima Diena be automobilio. Vaikučiai su išradingųjų tėvelių ir mokytojų pagalba savo batus pavertė „greičio batais”. Kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta ir mokytpja Ineta atlikę mankštą dalyvavo fizinį aktyvumą skatinančioje akcijoje „Aplink darželį su Greičio batais”, kurios metu „greičio batų” nešami tiesiog apskriejo visą darželį ir su šypsenomis veiduose kirto finišo liniją.
 

plačiau
 IŠVYKA Į TAURAGĖS MUZIEJŲ

Rugsėjo 21 d. ,,Naminuko" grupės vaikai vyko į Tauragės muziejų. Visiems labai patiko atsinaujinęs, modernus, interaktyvus mūsų miesto muziejus.
 

plačiau
išvyka į rūgalių kaimą

Rugsėjo 20 d. ,,Šilelio" ir ,,Nykštuko" grupių vaikai  lankėsi Rūgalių kaime Sigito Klymanto sodyboje. Aplankė gyvūnėlis ir nuvežė dovanų.

plačiau
Išvyka į biblioteką

Rugsėjo 19 d. ,,Uogelės" ir ,,Nykštuko" grupių vaikai lankėsi  Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Mažieji edukacijoje susipažino su bibliotekos taisyklėmis, vartė garsines. kvepiančias knygas. Edukaciją vainikavo - lėlių teatro spektakliukas.
 

plačiau
Sveiki, sugrįžę!

Rugsėjo 1-osios šventė.

plačiau
Keičiasi mokestis už išlaikymą darželyje
Keičiasi mokestis už išlaikymą darželyje

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. keičiasi mokestis už darželį:

  • vaikams lopšelio grupėse – 2,18 Eur ir 0,62 Eur (išlaidos maisto gamybai) ir 0,09 Eur (lėšos ugdymo reikmėms). Viso 2,89 Eur (vienos dienos įkainis).
  •  vaikams darželio grupėse  – 2,42 Eur ir 0,68 Eur  (išlaidos maisto gamybai) ir 0,03 Eur (lėšos ugdymo reikmėms). Viso 3,13 Eur (vienos dienos įkainis).