Naujienos

Paroda ,,Rudenėlio išdaigos

Darželio kieme eksponuojama rudens gėrybių paroda. Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškumą.

plačiau
EMA mažiesiems

Šiais mokslo metais ,,Vyturėlio" grupės vaikučiai su mokytoja Rasa pradėjo naudoti elektronines pratybas ,,EMA mažiesiems". Tam tikslui buvo įsigyta 20 planšetinių kompiuterių.

plačiau
Diena be automobilio

,,Gandriuko", ,,Vyturėlio" ir ,,Gintarėlio" grupės vaikai dalyvavo Tauragės Kultūros centro akcijoje ,,Diena be automobilio".
 

plačiau
Žaliasis taškas ,,Gandriukyje

VšĮ ,,Žaliasis taškas" lankėsi ,,Gandriuko" grupėje. Diskusija apie atliekų rūšiavimo svarbą, įvairios veiklos labai patiko vaikučiams.

plačiau
Norkaičių tradicinių amatų centras

,,Vyturėlio" ir ,,Uogelės" grupės lankėsi Norkaičių tradicinių amatų centre.

plačiau
,,Gandriuko

,,Gandriuko" grupė lankėsi Tauragės krašto Santakos muziejuje. Stebėjo spektaklį ,,Batuotas Katinas".
 

plačiau
Judumo savaitė

,,Naminuko" grupės vaikai lankėsi Pagramančio regioniniame parke.
 

plačiau
Sveiki, sugrįžę!

Rugsėjo 1-osios šventė.
 

plačiau

Kvietimas į programą „Neįtikėtini metai

Tėvų grupė skirta tėvams, auginantiems 3-6(8) m. vaikus. Dalyvaudami grupės susitikimuose Jūs galėsite suprasti vaiko elgesį ir sužinoti, kokios yra galimybės ir būdai jį koreguoti bei padėti vaikui veiksmingai valdyti savo emocijas.
Mokymuose bus naudojami įvairūs darbo grupėje metodai. Kiekvieną savaitę žiūrėsime ir analizuojame vaizdo medžiagą, kurioje vaizduojamos įvairios vaikų ir tėvų bendravimo situacijos. Taip pat išbandysime įvairias auklėjimo strategijas grupėje praktinių užduočių metu. Jūs nuspręsite, kokios auklėjimo strategijos labiausiai tiktų Jums ir Jūsų vaikui, tuomet taikysite jas namuose.

plačiau