Naujienos

LINKSMIEJI SENIAI BESMEGENIAi

Išsiuntėme kūrybinius darbus į respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualią kūrybinių darbų parodą „LINKSMIEJI SENIAI BESMEGENIAI“. Palinkėkite mums sėkmės.
 

plačiau
Šaltuko išdaigos

,,Smalsučio", ,,Pasakėlės" ir ,,Šilelio" grupės dalyvauja respublikiniame fizinio aktyvumo projekte ,,Šaltuko išdaigos"

plačiau
Darbai ir šėlionės

,,Smalsučio" grupės vaikų darbeliai ir šėlionės.

plačiau
Naujos ,,Mažylio

Mažiausieji mūsų darželio gyventojai.

plačiau
Atminti gyva, nes liudija

Sausio 13-osios rytą prisiminėme mūsų šaliai svarbius įvykius, uždegėme atminties žvakutes, pabuvome rimtyje. Taip pat dalyvavome akcijoje ,,Sustok už didvyrius".

plačiau
Lesyklų alėja

Artėja šaltos dienos. Paukšeliams paruošėm lesyklų alėją.

plačiau
Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. grupėse minėjome Tolerancijos dieną. Vaikai su mokytojomis diskutavo opiomis temomis apie toleranciją. Vaikai gamino darbelius, kurių tema dėlionė.

plačiau
Mikrobų baubas – muilas

Lapkričio 4‒6 dienomis  „Uogelės“, „Vyturėlio“ ir „Gintarėlio“ grupės vaikai dalyvavo sveikatos ugdymo ir mokymo užsiėmimuose „Mikrobų medžioklė“, kurio metu vaikugdytiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta prisiminė rankų plovimo bei čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo taisykles, o žinias įtvirtino atlikdami praktinę veiklą ‒ „Mikrobų baubas – muilas“.

plačiau
Helovinas

Smagiai atšventėme Heloviną.

plačiau
Kaip aš šiandien jaučiuosi?

Spalio 12-15 dienomis darželyje „Šilelio“, „Pasakėlės“, „Smalsučio“ ir „Lizdelio“ grupių vaikai dalyvavo psichinės sveikatos gerinimo užsiėmimuose ir kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta mokėsi atpažinti, įvardinti ir pavaizduoti skirtingas emocijas ir jausmus bei atliko praktinę užduotį „Kaip aš šiandien jaučiuosi?“.

plačiau