Naujienos

,,Rudens spalvos

Spalio 1-31 d.d. darželyje eksponuojama vaikų kūrybinių darbų paroda ,,Rudens spalvos".

plačiau
Rudenėlio šventė

Spalio 19 d. salėje vyko rudenėlio šventė ,,Ežio sriuba". Vaikai su ežiene iš rudens gėrybių virė sriubą, šoko, dainavo daineles.

plačiau
Išvyka į mišką

Spalio 12 d. ,,Vyturėlio" grupės vaikai su mokytoja ėjo į mišką stebėti rudenėjančios gamtos. Iš rastų gėrybių sukūrė rudenišką kompoziciją.

plačiau
„Sveikatiada - makštiada

Projektas „Sveikatiada" spalio mėnesį kviečia prisijungti prie „Mankštiados" veiklų, tad spalio 1 d.- 12 d. vaikučiai kartu su sveikatos priežiūros specialiste kasdien lauke darė mankštą. „Mankštiados" tikslas - fizinio aktyvumo įpročių ugdymas.

plačiau
Akcija „Apibėk mokyklą

Spalio 1 d.- 12 d. darželio ugdytiniai kartu su sveikatos priežiūros specialiste dalyvavo akcijoje „Apibėk mokyklą". Jos metu vaikučiai, pagal savo amžių bėgo, sparčiu žingsiu arba lėtai, bet užtikrintai, ėjo aplink darželį.

plačiau
Išvyka į mišką

Spalio 10 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai su mokytoja ėjo į mišką stebėti rudenėjančios gamtos. Iš rastų gėrybių sukūrė rudenišką kompoziciją.

plačiau
Lėlių teatras

Spalio 9 d. vaikai stebėjo Vilniaus vitražinių lėlių teatro ,,Vaivorykštė" spektaklį ,,Neprarask vaivorykštės". Spektaklis abejingų nepaliko.

plačiau
,,Šaltiniečiai

Spalio 2 d. darželyje lankėsi antrokai kartu su mokytoja. Jų vizito tikslas - susipažinti su kuo daugiau profesijų. ,,Lizdelio" grupės vaikai atliko svečiams keletą nuotaikingų dainelių, padovanojo pačių gamintų darbelių. Sveikatos priežiūros specialistė Aurelija pravedė smagią mankštą.

plačiau
Derliaus šventė

Rugsėjo 21 d. su vaikais šventėme derliaus šventę. Šokom, dainavom, piešėm lauke daržoves. Iš surinktų daržo ir sodo gėrybių dėliojom didžiulę mandalą.

plačiau
Ropliukai darželyje

Rugsėjo 18 d. darželyje vyko edukacinė programa ,,Po stiklu". Vaikai stebėjo, lietė, susipažino su įvairiais ropliais, vabalais. Didžiausią įspūdį vaikams paliko rupūžė Aga, gyvatė, driežai.

plačiau