Naujienos

,,Sąmoningumo mėnuo BE PATYČIŲ

Kovo mėnesį prisijungėme prie "Vaikų linijos" inicijuoto "Sąmoningumo mėnesio BE PATYČIŲ". Socialinė pedagogė ,,Pasakėlės", ,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupių vaikams vedė užsiėmimus tema ,,Draugystė". Aptarėme patyčių reiškinį, kas tai yra ir kodėl to būti neturėtų. Diskutavome koks elgesys vienas kito atžvilgiu yra geras, draugiškas, priimtinas. Kaip mes mokame vertinti draugą ir draugystę. Žaidžiant emocijų žaidimą, ugdėme empatiją, gebėjimą ir norą padėti šalia esančiam draugui. Piešėme - ,,Draugystę".

plačiau
Socialinė akcija ,,Nenurašyk, o palaikyk

Kovo 21 d. minėjome pasaulinę Dauno sindromo dieną. Kalbėjome apie toleranciją, supratingumą, pagalbos svarbą, mūvėjome skirtingas kojinytes.

plačiau
Robotukų šventė

Kovo 20 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai lankėsi ,,Šaltinio" progimnazijoje. Robotikos būrelio vadovė Jolanta Rimkuvienė su vaikais pristatė, kas yra robotika, kaip pasigaminti robotą. Vaikams labai patiko išbandyti įvairias veiklas, stebėti mokinių pasirodymą.

plačiau
Žemės diena

Kovo 20 d. darželyje minėjome Tarptautinę Žemės dieną. Dalyvavome estafetėse, rūšiavom atliekas, šokom, dainavom, piešėm piešinius mūsų motulei žemei.

plačiau
Kūrybinių darbų paroda ,,Antrasis daiktų gyvenimas

Nuo kovo 18 d. darželyje eksponuojama vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų. Dėkojame už kūrybiškumą ir nuostabius eksponatus parodai.

plačiau
Kovo 11-oji

Kovo 8 d. minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Darželio šermukšnių alėja virto ,,Lietuvos varpelių alėja". Skambant dainoms apie Lietuvą puošėme medelius ir maži, ir dideli.

 

plačiau
Užgavėnės

Kovo 5 d. trankiai atšventėme Užgavėnes. Grupėse vaišinomės blynais, lauke degė Morė, Lašininis su Kanapiniu kovojo. Vaikai su mokytojomis žaismingai išvarė žiemą iš kiemo.

plačiau
Kaziuko turgus

Kovo 4 d. darželyje šurmuliavo Kaziuko turgus. Kas salėje linksminosi ir prekiavo, kas grupėse savo darbelius mainė ir pardavinėjo.

plačiau
,,Tramtatulis

Vasario 27 d. ,,Lizdelio" grupės ugdytinė Gustė R. kartu su meninio ugdymo mokytoja Violeta dalyvavo respublikiniame liaudies atlikėjų konkurse ,,Tramtatulis".

plačiau
Vasaris - sveikatingumo mėnuo

Vasario 1–15  sveikatos priežiūros specialistė organizavo netradicinius psichinės sveikatos gerinimo užsiėmimus vaikams. Jų metu vaikai piešė ant sniego. Piešimas yra vienas iš puikiausių būdų vaikams išreikšti savo emocijas ir nuotaiką. Mažiesiems ši veikla buvo netikėta, todėl labai patiko, nuteikė itin pozityviai.

plačiau